…dopišme psím příběhům šťastné konce…

Sledujte nás
FacebookInstagram

Aukce na podporu našeho hospicu

Mrkněte zde ..  Facebook

VELKÁ LETNÍ AUKCE – 1.6.-7.6.2021
Milí naši, připravili jsme pro vás velkou skoroletní aukci a věřte, že jsme si na ní dali záležet. Doufáme, že si v naší nabídce věciček vyberete a uděláte radost ať už sobě nebo vašim blízkým. Věřte ale, že určitě uděláte radost nám a našim svěřencům…..
_________________________________________________________________________________
A teď něco k pravidlům ….. PROSÍM, ČTĚTE POZORNĚ!

°°°° Aukce začíná 1.6.2021 ve 20:00 (čili první akceptovaný příhoz je právě ve 20:00), končí za sedm dní, tedy 7.6.2021 ve 20:00 (poslední akceptovaný příhoz bude ten ve 20:00). V případě shody časů vašich příhozů bude potřeba vyčkat několik dnů do doby, než systém FB zobrazí přesný čas na vteřinu.

°°° Respektujte prosím vyvolávací cenu u jednotlivých položek, doporučený minimální příhoz je 10 Kč.

°°° Po skončení aukce postupně označíme výherce u jednotlivých položek a obešleme vás SZ s platebními údaji. Toto může chvíli trvat, přeci jen položek v aukci je hodně. Obesílat vás bude @Renata Vozková, kdo jí nemáte v přátelích, sledujte ve zprávách i složku „Žádosti zprávy“. Telefon na Renču pro případnou domluvu a komunikaci: 739 515 774

°°° Budeme se snažit odbavit celou aukci do konce školního roku. Poprosíme tedy o úhradu aukce obratem na transparentní účet 2901155228/2010, odesílat budeme po připsání částky na účet. Osobní odběr bude možný po domluvě v Brně.
______________________

© Dejte nám šanci, spolek | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign, grafika: draphic.cz

Top