…dopišme psím příběhům šťastné konce…

Sledujte nás
Facebook

Poděkování

7.9.2020 – Veletrh For Pets 2020 v Praze je za námi a já musím říct jedno obrovské DĚKUJI. Musím a chci poděkovat

Nadace na ochranu zvířat za milé pozvání a možnost prezentace Hospicu, úžasné paní šéfové výstaviště.
Alena Vrátná za podporu, milé přijetí a za kafe 🙂 .
Musím poděkovat mým skvělým prodejcům Kristýna Brzobohatá (která si na stánku užila dva dny – ač sama ve stavu „dva v jednom“) a Ivo Válka (který kvůli „směně“ na stánku přerušil dovolenou na Šumavě a prostě přijel na páteční šichtu a pak se na Šumavu zase vrátil).
Kapitola sama pro sebe je Renáta Vozková , která se mnou vyžírá všechno, od nakládání aut, přes celovíkendové prodávání až po balení stánku dlooouho po tom, co už všichni ostatní prodejci dávno zabalili, naložili, odvezli, vyložili a seděli už doma u kafe (stánek jsme po skončení akce balily a nakládaly do auta zhruba 3 hodiny, dojezd do Brna hluboko po 23 hodině večerní)…..
No a mega dík patří Jitka Janková a Sylvie Nechutová, které měly na povel po dobu mé nepřítomnosti Hospic a péči o psy…. zvládly to na jedničku s hvězdičkou – ostatně jako vždycky…. ❤
No a v neposlední řadě patří samozřejmě obrovský dík vám všem, kdo jste za námi přišli na stánek, zajímali se, ptali se, chtěli poznat, co děláme….a kteří jste nás podpořili v naší činnosti….budeme se moc těšit na For Pets 2021 (8.-.11.42021)
… a do té doby se určitě uvidíme 20.9.2020 v Praze Vestci na akci Psí Hvězdy 2020
a 27.9. 2020 v Brně na akci 4. ročník Běhu pro útulky v Brně

© Dejte nám šanci, spolek | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign, grafika: draphic.cz

Top