…dopišme psím příběhům šťastné konce…

Sledujte nás
Facebook

Chystáme náš první Blešák

Na letošní podzim pro vás chystáme NÁŠ PRVNÍ BLEŠÁK. Pokud se osvědčí, budeme blešáky pořádat pravidelně. Jak můžete pomoci?

Na to, abychom ho mohli pořádat ale potřebujeme mít CO PRODÁVAT. Takže se obracíme na vás, naše kamarády, přátele, fanoušky a podporovatele.

Prohrábněte svoje truhly, skříně, šuflata a poličky a všechno, co vám doma zavazí, věnujte nám – uvolníte si doma prostor, pomůžete našemu Hospicu a věci určitě potěší někoho dalšího….

Co uvítáme?

Keramiku, hand made věci, šperky, hračky, kosmetiku, psí potřeby, kuchyňské a domácí potřeby, drobnosti pro radost (prosím věci nerozbité, neomlácené, hrnečky s oušky, korále nepřetrhané, kuchyňské potřeby apod.

Funkční věci, které jste se právě chystali pro jejich nefunkčnost vyhodit, prosím vyhoďte, stejně tak jako nepíšící propisky a hrnečky s uraženými oušky – ne, to se opravdu nevsákne.

Oblečení a obuv prosím JEN moderní, nezničené, čisté, takové, které byste vy sami klidně nosili, i když je to „jen pro čokle“, nikoli hadříky plné molů po prababičce, které jste původně plánovali hodit do kontyša.

Věci můžete vozit či posílat k nám do Bukovinky nebo k mojí mamce na Minskou v Brně. Kudy na pobočky »

Budeme moc rádi za sdílení a jakoukoliv propagaci, třeba se nám podaří zahájit novou tradici BLEŠÁKŮ.

© Dejte nám šanci, spolek | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign, grafika: draphic.cz

Top